ELUELEMENT OÜ on Teie usaldusväärne partner  ajutiste juurdepääsuteede rajamisel ja pinnasekaitse lahenduste väljatöötamisel. Aitame Teil leida võimalikult optimaalse lahenduse selleks, et Teie saaksite maksimaalset kasu.


Me oleme kiiresti arenev, positiivsetele tulemustele orienteeritud ettevõte, kelle põhitegevuseks on pinnasekaitselahendused, ajutiste teede rajamine ning ajutiste teeplaatide, pinnasekaitse ja tugevndamiseks mõeldud  materjalide müük.


Oleme Euroopa ja maailma juhtiva pinnasekaitselahenduste Checkers Safety Group. esindaja ja toodete edasimüüja (murukärjed, pinnasekaitsematid, ajutised teede plaadid, kummimatid, ohutusvahendid  jne).


Meie eesmärgiks on olla teerajaja oma tegevusvaldkonnas. Soovime pakkuda Meie klientidele uusimaid ja uudseid tehnoloogilisi lahendusti. Läheneme personaalselt iga kliendi probleemile ning üritame leida rahalises-, tehnilises ning kliendisõbralikuse suhtes võimalikult optimaalse lahenduse. Meie prioriteediks on pakkuda parimat hinda ja kvaliteeti ning seeläbi saavutada maksimaalne kliendi rahulolu.
ELUELEMENT OÜ on alates 2012 aasta algusest Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoja liige.