Tehtud tööd


Staadioni ehitus 
(Narva)

Turbamulla paigaldus staadionile.
Rajati EuroMat plaatidest ühekihiline ajutine juurdepääsutee üle liivaluse, et saaks turvast vedada staadioni keskosasse. Kasutati 25 tonniseid veoautosid. Vana maja lammutamine 
(Jõgevamaa)

EuroMat plaatidest rajatud kõnniteele kaitsekiht, et vältida võimalikke kõnitee vigastusi lammutusprahi kukkumisel.  Samuti lihtsustasid matid hilisemat koristustööd.


Parim lahendus vliritustel
Muru kaitse väliüritusel
(Jõgevamaa)

EuroMat plaadid kaitsesid laudade ja pinkide all murupinnast ning tagasid stabiilsema aluse.  Rajati ka jalakäijatele käigurajad, et ei rikutaks pehmet murupinnast.   Peale mattide eemaldamist oli muru taas ühtlane ja kahjustamata.


Rotermanni 10

Rotermanni 10
(Tallinn)

EuroMat plaadid kaitsesid jalakäijate alal hinnalisi tänavaplaate.Rajati 35 meetri pikkune juurdepääsutee raskele tõstukautole. Peale tööde lõppu olid kõik tänavaplaadid terved. Paigaldamisele kulus 30min. 

Eramu Psklas

Eamu Psklas

Eramu Pääskülas 
(Tallinn) 

EuroMat plaadid kaitsesid sissesõiduteel tänavakive.
Rajati 20 meetri pikkune juurdepääsutee raskele tõstukautole. 
Värskelt sadanud lumi muutus matte kasutamata tõstukauto kallakust üles saamise võimatuks. Mattide unikaalne muster, mis tagab hea haarduvuse rataste ja maapinna vahel oli ainuke lahendus.


Tee le roobaste

Laidoneri monument Viimsis

Graniitkividest monumendi paigaldus. Betoneerimismasinad olid eelnevalt lõhkunud murupinnase ning sadanud vihm muutis raskel tõstukautol ligipääsu monumendile võimatuks. 
Rajati EuroMat plaatidest ühekihiline ajutine juurdepääsutee üle mudase pinnase ja olemasolevate sügavate roobaste, et saaks tõsta paika rasked graniidist monumendi detailid.